ההיסטוריה של Ayia נאפה

ההיסטוריה של Ayia נאפה

לפני שנים על גבי שנים היה צייד, מלך ממלכתו, שנהג לבקר ביער של Ayia נאפה עם צד הציד שלו. הוא נתקל במערה ונכנס אליה מצא סמל של הקדוש פאניה (מריה אמו של ישו). על גילוי זה, הוא הפך את המערה לכנסייה ובנה כנסייה קטנה על גבי המערות.
לפני 20 שנה אייאה נאפה הייתה כפר דייגים קטן עם אוכלוסייה של 200 תושבים. שמה של Ayia Napa מגיע מ Saint Panaya (מרי אמו של ישו). כנסייה קטנה במרכז הכפר נקראה על שם אמנו מרי. המערה עדיין שם ולבקר זה חובה.

Ayia נאפה היה כפר עני מאוד והאנשים נאבקו כדי לגמור את החודש, ההכנסה היחידה הגיעה מנמל הדיג. לאחר הפלישה לטורקיה בשנת 1974, פמאגוסטה איבדה את כל ההכנסות מתעשיית התיירות ואיה נאפה נולדה. לצעירים יש לנו את מרכז איה נאפה שמשרת את חיי הלילה שלהם עם מועדונים וברים ואם זה לא לדרישות שלכם, יש לנו את החצאיות החיצוניות שמציעות שלום ושלווה. Ayia Napa הוא אחד ממקומות התיירות הפופולריים ביותר בקפריסין.

Ayia נאפה

Ayia נאפה אתר נופש פופלרי

במהלך השנים אייה נאפה התפתחה לאתר נופש פופולרי בשל חופי הים הכחולים והבהירים והיפים שלה עם חולות זהובים ואטרקציות תיירות רבות. Ayia נאפה הפך פופולרי והוא ביקר על ידי אנשים רבים מכל רחבי העולם. הוא ידוע גם בזכות מועדוני הלילה והברים המדהימים שלו שמספקים אנשים בכל גיל. לעיר הזאת יש הרבה מה להציע אם אתה צעיר או זקן. בכל הנוגע לתרבות, יש מקומות רבים לבקר בהם, שמשמרים על המסורת בקפריסין. האי הוא רק שעה וחצי נסיעה ארוכה, ואתה יכול לבקר במקומות רבים ביום אחד. תהיה לך הזדמנות לקבל הכנסת אורחים קפריסאית שהיא ידידותית ועליזה ואתה תרגיש את ההנאה האמיתית של החג שלך. המטרה הסופית שלנו היא אוכל טוב, שירות טוב ואירוח מצוין. קפריסין היא אי ים תיכוני יפהפה שכולם נהנים ממנו.

אירועים וחגיגות
פסטיבל הקרנבל, 20-23 בפברואר קרנבל בכל הערים.
פסטיבל היין: ה – 30 באוגוסט-10 בספטמבר, בבית-הספר.
קאטקליסמוס: פסטיבל מאת הים ה-24 במאי בכל אתרי הנופש בחוף.
רוב הפסטיבלים של יום הקדוש נחגגים בשטח הכנסייה.

שעות עסקים וקניות

שעות חורף
מון-פרי.
08.00-13.00 & 14.30-17.30

מון-פרי.
08.00 -13.00 & 16.00 – 1900

Wed-ישב 08.00-13.00 Wed-ישב 08.00-13.00
שעות קבלה
08.00-13.00 & 15.00 -18.00

שדות תעופה Ayia נאפה

נמל התעופה לרנאקה.:
מחירו של 5 ק " מ מאת לארנאקה
£ 70km מאת limassol
תקליטי 46km מאת ayia Napa
מאת paphos 139kmname
נמל התעופה פאפוס:
מאת 15 ק " מ מזרחית לפפוס טאון.
מאת תקליטור Limassol 63kmname
מאת larnaca 129km
אני רואה 50 ק " מ מפוליס.
מאת ניקוזיה 146 ק " מ.

חשמל מתח נוכחי
אספקת החשמל בקפריסין היא 240 וולט, a. c. 50Hz. ארובות הן בדרך כלל 13 אמפר, פין מרובע ברוב הבניינים. ניתן להפעיל יותר ממכשיר דירוג נוכחי נמוך אחד מאותה נקודת אספקה, באמצעות מתאם. השימוש במתאם להפעלת מכשירים בעלי דירוג גבוה. מלונות רבים מספקים מסתגלים לפי בקשת קבלת הפנים, ניתן לרכוש אותם גם מסופרמרקטים.

טרפים באיה נאפה

טיולי טרמפים אינם מוגבלים בקפריסין, אך בהחלט אינם אמצעי התחבורה הרגיל. אמצעי תחבורה כזה יכול להיות מייגע בחודשי הקיץ החמים, אבל יכול להתברר תענוג גדול כמו הכנסת אורחים קפריסית היא אגדית, ומטיילים בהחלט יחוו את הידידות והפשטות של קפריסאים, במיוחד בקרב אנשי הכפר. מטיילים מומלץ ללבוש שחפי שמש ומשקפי שמש בקיץ, בזמן שהם מחכים לנסיעה חינם שלהם. היצ ' מטיילים צריכים לזכור תמיד להישאר בצד השמאלי של הכביש, כאשר נהיגה בקפריסין נעה בצד השמאל.

מצב חירום
המשטרה, מכבי האש ומספר הטלפון של שירותי החירום הוא:
199

מומלץ מאוד שיהיה לך ביטוח רפואי בזמן החופשה, כי עלות הטיפול הנחוץ עשויה להיות גבוהה מאוד. טיפול חירום בבתי חולים הוא בחינם, עם זאת ייתכן שתרצה להעביר למרפאה פרטית פעם עזרה ראשונה כבר מנוהל. במקרה שיש צורך ברופא / רופא שיניים, צור קשר עם משרד הנסיעות כדי שימנו לך רופא/ רופא שיניים דובר אנגלית.

מאמרים קשורים